سلام; من

سهراب پورخلیلی

طراح خلاق وب سایت و محصولات دیجیتال هستم.

طراحی فقط در مورد شکل و ظاهرمحصول نیست. طراحی این است که محصول چطور کار کند.

- استیو جابز

درباره من

قبل از هر چیزی، ممنونم که به وب سایت من آمدید. من سهراب پورخلیلی هستم. تخصص و علاقه من طراحی خلاق است. البته طراحی فقط شکل و ظاهر یک محصول، مانند وب سایت یا ا‍پلیکیشن و حتی یک بنر و پست، نیست بلکه طراحی این است که آن محصول چطور کار کند و چقدر برای کاربر و مخاطب خود مفید و قابل استفاده باشد. این توصیف طراحی تجربه کاربری یا UX Design است که کاری است که من انجام می دهم. البته حتماً بخش مهمی از این تجربه کاربری ظاهر جذاب محصول هم هست به شرطی که هدف اصلی یعنی کاربری محصول را تحت الشعاع قرار ندهد.

من فوق لیسانس مهندسی نرم افزار هستم. بیش از ۱۵ سال در دانشگاه‌های مختلف تدریس کردم. اواخر تدریسم شرکت نرم افزاری خودم را تاسیس کردم و همزمان روی پروژه های استارتاپی خودم و محصولات سفارش مشتری کار کردم. در حین این تجربه، به این نتیجه رسیدم که نیاز به طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری (UI/UX) محصولات را دارم و هم دلایل مالی و هم کاری باید کارفرما قبل از تکمیل فرآیند توسعه بتواند محصول را ببیند و اصلاحات خود را در این مرحله و نه بعد از توسعه آن انجام دهد.

و چون فرد مناسبی را برای این کار پیدا نکردم خودم دست به کار شدم و این تخصص را آموختم. بعد از آن دورره های مختلف و معتبری را از شرکت گوگل، دانشگاه میشیگان، دانشگاه مینه سوتا، شرکت ادوبی و … گذراندم و مدارک آنها را هم گرفتم تا اطمینان داشته باشم که تخصص من در کلاس بین المللی و نه ایران است.
امروز من خودم را طراح محصول، طراح تجربه و رابط کاربری، طراح وب سایت های خلاق و محاوره ای می دانم و البته همچنان و هر روز بیشتر می آموزم.

اگر فکر می کنید می توانم به شما و کسب و کارتان کمکی کنم، با کمال میل و اشتیاق در خدمت هستم. لطفا به هر شکلی که راحت تر هستید با من تماس بگیرید.

مدارک و دوره ها

سایر اطلاعات و مدارک من از طریق لینک های زیر قابل مشاهده است.

طراحی سفیر بی صدای برند شماست.

- پل رند

خدمات من

UI/UX Design

اجرای وب سایت

مشاوره

نمونه کارهای من

0 +
پروژه های انجام شده

مهارت های من

UX Design 100%
UI Design 100%
Visual Design 90%
Adobe XD 100%
Logo Design 70%
BrandBook Design 70%
Google Ad Design 75%
Post Design 100%
WordPress 90%
Interactive Design 80%
Website Design 100%
Google Web Designer 75%

با من تماس بگیرید

اگر پروژه ای در ذهنتان دارید و یا سوال یا ابهامی هست خوشحال می شوم که با من آنرا مطرح کنید تا در موردش صحبت کنیم.

تمام حقوق و مالکیت معنوی این وب سایت متعلق به سهراب پورخلیلی می باشد.